pl   en

Ewa Murawska

Projekty

V Międzynarodowy Festiwal Fletowy


Międzynarodowa Konferencja Fletowa


IV Międzynarodowy Festiwal Fletowy


III Międzynarodowy Festiwal Fletowy


Międzynarodowa Akademia Fletowa / II Międzynarodowy Festiwal Fletowy


I Międzynarodowy Festiwal Fletowy


100 Young Talents


Together in Music


International Mobility


Open Days 2009


Europe's Creative Regions and Cities - 100 Young Talents
Bruksela, 20-21.04.2009

100 Kreatywnych Talentów Europy w Parlamencie Europejskim, 20.04.2009

Europa docenia młodych kreatywnych artystów z Wielkopolski

Designer Paweł Grobelny oraz flecistka Ewa Murawska znaleźli się wśród "100 młodych kreatywnych talentów" z całej Europy i otrzymali szansę wzięcia udziału w forum zorganizowanym przez Komisję Europejską oraz Komitet Regionów "Kreatywne Regiony i Miasta". Wydarzenie odbędzie się w dniach 20- 21 kwietnia 2009 roku w Brukseli.
Dzięki rekomendacji Marszałka Marka Woźniaka, Wiceprzewodniczącego Komitetu Regionów w Brukseli ta dwójka młodych, kreatywnych poznaniaków weźmie udział w dwudniowym forum, którego celem jest prezentacja nowatorskich i twórczych praktyk na szczeblu lokalnym i regionalnym. Przy tej okazji reprezentanci miast i regionów będą mogli podzielić się rozwiązaniami i projektami ożywienia twórczości i innowacyjności. Ideą forum "Kreatywne Regiony i Miasta" jest przekonanie, iż kultura jest najlepszą drogą by budować wzajemne poszanowanie dla swojej odmienności i różnorodności. Dzięki możliwości konfrontacji i wymiany własnych doświadczeń uczestnicy mogą wypracować formy dialogu i rozpocząć współpracę, aby w przyszłości tworzyć wspólnie nowatorskie i ciekawe projekty.(19 kwietnia 2009)
źródło: www.umww.pl


--------------------
Poniżej przedstawione są wybrane fragmenty broszury wydanej do projektu. Cała broszura do pobrania pod linkiem 100 talents biographies

Polska grupa w Parlamencie Europejskim, kwiecień 2009stat4u